خامه شکلاتی 100 گرمی

خامه عسلی 100 گرمی

خامه ساده 100 گرمی

خامه قنادی 5 کیلویی

درباره خامه

خامه یک محصول لبنی است که از شیر خام بعد از فرآیند هموژنیزاسیون گرفته می‌شود. در روش‌هایی که از فرایند هموژنیزاسیون استفاده نمی‌شود، خامه بعد از مدتی بر روی شیر تشکیل می‌شود. خامه در طیف وسیعی از غذاها و دسر‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد، خامه یکی از گزینه‌های مورد علاقه در وعده صبحانه می‌باشد.

خامه به صورت مزه‌دار شده و مخلوط با دیگر خوراکی‌ها مانند شکلات یا میوه‌ها نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

parallax background

خامه کاکائویی

خامه کاکائویی شَکِلّی انتخابی خوشمزه و خوش طعم : خامه کاکائویی ترکیبی خوش مزه و خوش رنگ از خامه و پودر کاکائو می‌باشد. این ترکیب به دلیل طعم خوبی که دارد فوق العاده دوست داشتی است. خامه کاکائویی یکی از انتخاب‌های جذاب برای صبحانه یا میان وعده در هر سنی می باشد، از میل کردن آن همراه با نان تا مخلوط کردن در شیک های صبحانه و میان وعده و انواع ترکیبات غذایی که آنها را خوشمزه تر می کند.

parallax background

خامه ساده

خامه ساده شَکِلّی انتخابی مناسب برای افرادی است که به دنبال کسب تجربه های جدید در طعم و رنگ خامه هستند، و دوست دارند مزه خامه را بدون هیچ ترکیب دیگری یا با ترکیب دلخواه خود احساس کنند.

parallax background

خامه عسلی

خامه عسلی شَکِلّی، مناسب برای افرادی است که دوست دارند روز خود را با شیرینی عسل آغاز کنند. ترکیبی جادویی از عسل و خامه خوشمزه برای صبحانه که مورد پسند همه می‌باشد. خامه عسلی شَکِلّی با اضافه کردن عسل خالص شَکِلّی به آن درست شده است و" نه گفتن" به خامه عسلی، در صبحگاه بسیار دشوار است!

parallax background

خامه قنادی

خامه قنادی شَکِلّی مناسب برای افرادی است که تمایل دارند در منزل هنر قنادی و شیرینی‌پزی خود را محک بزنند و از آن نهایت لذت را ببرند. این محصول به شما اجازه می‌دهد که خلاقیتتان را در کسب و کار و یا منزل امتحان کنید و خانواده خود را با شیرینی و کیک‌های خوشمزه شگفت‌زده کنید.

 

خامه

نام محصول وزن بسته بندی شرایط نگهداری بهترین زمان مصرف
خامه ساده۱۰۰گرمیظرف پلی استایرنیدر یخچال نگهداری شود۷روز
خامه عسلی۱۰روز
خامه کاکائویی
خامه قنادی۵کیلوییکیسه پلی اتیلنیدر دمای انجماد نگهداری شود۶ماه
 

طعم واقعی خامه را با شَکِلّی تجربه کنید


27 مهر 1400
روش های طعم دار کردن خامه

روش های طعم دار کردن خامه

کیک ها، شیرینی ها، دسرها از هیجان انگیزترین و خوشمزه ترین خوراکی ها در سراسر جهان می باشد. اما یکی از خوشمزه ترین مواد اولیه ای که منجر به محبوبیت بسیار این دسته از خوراکی ها در تمام رده های سنی شده است، خامه است. این روز ها کمتر کسی است که بتواند به صراحت ادعا کند که
25 خرداد 1400
خامه صبحانه در مقایسه با خامه قنادی | Breakfast cream compared to pastry cream

خامه صبحانه در مقایسه با خامه قنادی

خامه صبحانه در مقایسه با خامه قنادی بافت مایع و حالتی مالش پذیر دارد اما خامه‌ی قنادی یافتی سبک، کف مانند و حالتی ریزنده دارد که همین ویژگی آن را برای استفاده در روکش و لایه بندی کیک‌ها، به منظور تزئین دسرها و کاپ کیک‌ها و نظیر آن مناسب می‌سازد. . .
15 دی 1399
خامه-کاکائویی-شَکِلّی

خامه کاکائویی

خامه ی کاکائویی یکی از خوشمزه ترین و محبوب ترین دسر ها در سراسر دنیا می باشد. عموما افرادی که از طرفداران سر سخت خوراکی های کاکائویی هستند، این خوراکی خوش طعم را در وعده های مختلف غذایی خود جای می دهند، بطور نمونه مصرف خامه کاکائویی همراه با نان برای صبحانه، بعنوان دسر . . .